Online - kasiino mänguautomaadid

Mänguautomaatidel on väga pikk ja rikkalik ajalugu, mis ulatub tagasi kuni Las Vegase alguspäevadesse, kui automaadid olid veel väga algelised. Esimesena tuli videomänguautomaat, ilma ühegi liikuva osata – ainult ühe väikese graafilise esitusega, mis ilmus ekraanile. Alates ajast, kui need muutusid rohkem elektroonilisemaks, on tekkinud ka rohkem interaktiivsemaid elemente, nagu näiteks edasiarenenud boonusmängud ja videograafika.

Mängimiseks on tarvis automaati münte või rahatähti sisestada ja vajutada nuppu või tõmmata kangi, et rattad keerlema lükata. Võidukombinatsioone kuvatakse mänguautomaadi esiküljel olevas võitude tabelis, kus mängijatele näidatakse ka võidutiirude tõenäosust ja auhindu.

Enamik tänapäeva mänguautomaate pakuvad mängijatele lisavõimaluse kasvava peavõidu saamiseks. See tähendab, et suure auhinnavõidu nominaalväärtus kasvab iga järgneva mängukorraga, aga keegi ei tea, millal see aset leiab. Kui see juhtub, avage oma taskud ja ridikülid, sest saate kõva noosi münte panka viia!

Mänguautomaadid on väga populaarsed ühel põhjusel: see mäng ei vaja mõtlemist. Teie ülesandeks on vaid nupule vajutada ja ongi kõik. See mäng ei nõua mingeid oskusi ega strateegiat. Olete võidust või kaotusest ainult ühe nupulevajutuse kaugusel. Veebis on mänguautomaadid väga populaarsed, kuna nad pakuvad kõige suuremaid jackpotte, mida Internetis võimalik võita on.

Online-kasiino mänguautomaatides mängimine

Online-mänguautomaatidel on mitmesuguseid erinevusi ja väga keeruline võib-olla välja selgitada, millisega just mängida. Klassikalistel mänguautomaatidel on kolme ekraani ja ühe maksereaga mängud, aga tänapäeval on kõige populaarsem mitme maksereaga videomänguautomaadid. Lisaks on veel palju progressiivsete jackpottidega mänguautomaate mitmetelt juhtivatelt tarkvarafirmadelt.

Kõik online-mänguautomaadid kasutavad juhuslikke numbrite generaatoreid, mis vahetpidamata genereerivad suvalisi numbreid, kuni tuhat erinevat numbrit ühe sekundi jooksul. Alates hetkest, kui vajutate nupule „Mängi”, kasutatakse kõige hilisemat suvalist numbrit, et mängu tulemus otsustada. Pöörde tulemus sõltub täpselt sellest, millal mängu on mängitud. Kui vajutate nupule „Spin” murdosa sekundist varem või hiljem, siis sellest tulenevalt muutub ka lõpptulemus.

Strateegia sellel mängul puudub. Lihtsalt lõbutsege. Eelnevatel spinnidel ei ole mitte midagi tegemist tulevaste spinnidega. Mänguautomaatidel ei ole sellist mälu.


Loe edasi

Crptologic

Cryptologic on olemas olnud juba 1995. aastast ja aegamisi on nende poolt pakutav mänguplatvorm palju austajaid kogunud. Firma keskendub parima kvaliteedi pakkumisele ja on tuntud usaldusväärsuse poolest. Cryptologici mänguvalik on nüüdseks...

Microgaming

Microgaming on oma ala tõeline veteran. Nende kasiinomängud on veebis juba pikka aega domineerinud. Firma paistab silma mängurohkusega, neid on üle 500 ja igal kuul antakse välja kolm kuni neli uut mängu. Eriti tuntud on Microgamingi...

Playtech

Playtech sai alguse 1999. aastal. Sel ajal olid juba teised praegu suured tegijad endale jalad alla saanud. Playtechil läks aega, et Microgamingile ja Cryptologicile järele jõuda, kuid nüüd on Playtech üks populaarsematest mänguplatvormidest....