november, 26 2012

Jackpot Cashdrop – rahasadu Sky Vegase veebikasiinos

Toredad Sky Vegase kampaaniad toovad üha suuremaid ja sagedasemaid peavõite. Nende viimatine kampaania, Jackpot Cashdrop, jagab õnne laiali! Jackpoti võitmise korral on võimalus raha võita ka nendel, kes napilt suurvõidust ilma jäid.

Iga kord, kui keegi mõnel Sky Vegase mänguautomaadil 50 000 GBP-st suurema jackpoti võidab, saavad 10 juhuslikult valitud mängijat oma kontole 100 GBP-d. Mängijad peavad jackpoti saamise nädalal olema võidetud mänguautomaadil mänginud. Tookenid jõuavad mängija kontole sel päeval, kui Sky Vegas suurvõitjast üldsust teavitab. Tavalise mängu muudab eriliseks kerge ootusärevus!

Aprillis võideti Chests of Plentyt mängides 58 700 naela, augustis tõi Adventures in Wonderland ühele õnnelikule sisse 476 000 naela ning septembris maandus kellegi kontol Rubiksi abil 50 000 naela. Võiduvõimalusi on mitmeid!

Mängude hulgas on palju toredaid valikuid, mis head meelelahutust pakkuda tõotavad. Vali oma lemmik ja naudi! Varsti saabuval pühadehooajal ei ole killuke rahasajust lihtsalt jõuluboonus – see kink levib edasi!

Lisa kommentaar